O nás

Společnost Terra Company Habal s.r.o. byla založena 10.10.2014 zapsáním do obchodního rejstříku u Krajského soudu v Hradci Králové.  
Tato rodinná firma byla založena bratry Martinem, Vítem a Janem Habalovými, kteří tak profesně navázali na svůj dosavadní život, který byl už od útlého dětství s koníčkem teraristika pevně spjat.

Již jako malí kluci za podpory svého otce, vášnivého entomologa, stále zkoušeli něco chovat a rozmnožovat. Byli doslova fascinováni rozmanitostí přírody. Každý z nich se však věnoval jinému oboru.

Nejstaršího Martina nejvíce zajímali pavoukovci a hmyz, Víta obojživelníci a nejmladšího, Jana, především plazi. Každý z nich má za svou chovatelskou kariéru nejeden úspěch a tak není tedy divu, že když chtěli v teraristice pokročit na jakýsi další pomyslný stupínek, rozhodli se sjednotit veškeré své dosavadní zkušenosti s tímto oborem a za maximální podpory rodiny vybudovat zázemí, odpovídající jejich představám o profesionální teraristice, které chovaným zvířatům poskytuje maximální komfort.

Společnost Terra Company Habal s.r.o.

Copyright © 2024 Terra Company Habal s.r.o. - všechna práva vyhrazena

Stránky vytvořilo: Pixel Design | Home | Mapa stránek